Dodaj z nami gazu

Gaz do wózków widłowych

Już od wielu lat wózki widłowe uważane są za najpowszechniejszy środek transportu wewnętrznego na terenie obiektów przemysłowych. To właśnie one umożliwiają szybkie przenoszenie skrzyń i innych istotnych towarów, na przykład z półek magazynowych, bezpośrednio do wozu dostawczego. Nie dziwi więc fakt, że pojazdy te stanowią obecnie kluczowy element wyposażenia zakładów reprezentujących przemysł logistyczny, spedycyjny, gastronomiczny, lotniczy czy budowlany. Konieczne jest zapewnienie im optymalnego zasilania. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy gaz do wózków widłowych dostępny w przystępnej cenie.

Dlaczego warto korzystać z wózków widłowych, zasilanych gazem LPG?

Gaz do wózków widłowych oferowany przez naszą firmę spełnia europejską normę auto gazową EN 589. Wysoką efektywność potwierdzają liczne testy, którym poddawane są wszystkie partie paliwa. Gaz LPG jest rozwiązaniem w stu procentach ekologicznym, nie przyczyniającym się do zwiększonej emisji substancji szkodliwych do atmosfery. Z zasilanych nim wózków korzystać mogą przedsiębiorstwa, przykładające dużą wagę do reguł zrównoważonego rozwoju. Rozwiązanie to jest przy tym bardzo bezpieczne nie tylko dla środowiska naturalnego, lecz także dla wszystkich osób przebywających w pobliżu wózka. W momencie wykrycia jakiejkolwiek awarii system automatycznie odcina dopływ gazu.


Wysokiej klasy gaz do wózków widłowych to także ogromna wygoda eksploatacji. Zbiorniki nie zajmują bowiem zbyt dużo miejsca, zaś ich regularna wymiana jest procesem prostym i szybkim. Niewątpliwym atutem wózków zasilanych gazem jest tu również ich znakomita wydajność – pojazdy te są w stanie pracować z pełną efektywnością przez cały czas, nie zwalniając ze stopniowym upływem gazu ze zbiornika. Wózki na gaz LPG odznaczają się przy tym długim okresem eksploatacyjnym – paliwo to, w przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań, pozostawia tylko śladowe ilości osadów silnikowych. Koszty konserwacyjne są zauważalnie niższe, zaś żywotność silnika jest nawet dwukrotnie dłuższa. Niewątpliwym atutem jest tu także wysoka kultura pracy zapewniona przez cichą pracę pojazdów.

Co sprawia, że warto zamówić gaz do wózków widłowych właśnie u nas?

Oferujemy normowany gaz w atrakcyjnej cenie, który może być stosowany w każdego rodzaju modelu wózków widłowych. Butle z gazem dostarczane przez naszych specjalistów są lekkie i wyposażone w specjalne uchwyty, co pozwala na ich bezproblemowe przenoszenie. Przykładamy również ogromną wagę do ich żywotności. Oferowane przez nas butle nie ulegają procesowi korozji, zaś ich konstrukcja pozostaje szczelna nawet po przypadkowym ich przewróceniu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Udzielimy wszelkich informacji, związanych z aktualną ceną gazu do wózków widłowych oraz terminu ewentualnej dostawy. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś i przekonaj się, dlaczego warto zaufać doświadczonym importerom!

Potrzebujesz gazu? Zapytaj o ofertę!

Klauzula RODO.