Jeśli przestrzegasz naszych zasad – zadbamy o Ciebie

Do naszego zespołu poszukujemy: POMOCNIKÓW MONTERÓW

Zadzwoń: +48 880 600 377
Napisz: rekrutacja@glt.com.pl

Nie wymagamy doświadczenia, pomagamy w uzyskaniu niezbędnych uprawnień.
Praca od zaraz. Zadzwoń, a uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.

Miejsce pracy: Szwecja / Niemcy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 60 zł/h brutto
  • Pełny zakres ubezpieczeń i świadczeń według Kodeksu Pracy - umowa o pracę
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ciągłość zatrudnienia
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Transport z/na miejsce pracy
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia i odzież roboczą
  • Możliwość uzyskania zasiłku rodzinnego w Niemczech
  • Podatek dochodowy płatny w miejscu wykonywania pracy
  • Premię za polecenie nowego pracownika do pracy

Zakres obowiązków:

  • Prace pomocnicze związane z montażem i demontażem rusztowań
  • Montaż i demontaż rusztowań

Oczekiwania:

  •  Gotowość do pracy na wysokościach
  • Chęć zdobycia nowych doświadczeń
Monter rusztowań przemysłowych Niemcy, Szwecja - GLT

Formularz zgłoszeniowy POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ (SZWECJA / NIEMCY)

Klauzula RODO.