Tam, gdzie praca staje się pasją

Zadzwoń i zapytaj o oferty pracy! +48 880 600 377

Oferty pracy montera rusztowań za granicą, pomocnik bez doświadczenia, Niemcy, Szwecja - GLT

Firma GLT SA to polski lider w branży montażu i demontażu rusztowań przemysłowych. Oferuje Państwu możliwość dołączenia do doświadczonego zespołu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy monterów rusztowań oraz pomocników monterów rusztowań, zainteresowanych pracą w Szwecji lub Niemczech. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie zarówno specjalistów, jak i osób bez doświadczenia, dla których poszerzanie własnych kompetencji oraz praca na wysokościach nie stanowią żadnego problemu. Oto dlaczego warto dołączyć do naszej ekipy.

Nie tylko doświadczenie

W GLT SA rozumiemy, jak trudno jest zdobyć wystarczające doświadczenie. Z tego też powodu, nie wymagamy go od osób, chcących zajmować się pracą na rusztowaniach w Niemczech lub Szwecji. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów jest gotowy do przekazania niezbędnej wiedzy i umiejętności wszystkim nowym pracownikom. Zapewniamy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku opartej na podstawie umowy o pracę z pełnym zakresem ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych. Każdy z pracowników, wykonujący zadania na terenie Szwecji lub Niemiec, ma u nas zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie, transport firmowymi busami oraz niezbędne narzędzia i wysokiej klasy odzież roboczą.

Nasze oczekiwania

Od naszych kandydatów oczekujemy chęci zdobycia nowych umiejętności na największych projektach przemysłowych w Europie. Nawiązujemy współpracę z osobami otwartymi na nowe doświadczenia, zainteresowanymi poszerzaniem swoich kompetencji. Zależy nam na długotrwałym budowaniu relacji z naszymi pracownikami, aby i oni mogli w przyszłości przekazać nabytą u nas wiedzę kolejnym pokoleniom monterów. To podejście i nastawienie naszej firmy sprawiło, że z każdym rokiem nasza ekipa powiększa się o kolejnych specjalistów chcących pozostać na długo właśnie z nami.

Nasza propozycja

Gwarantujemy ciągłość zatrudnienia - długoterminowe projekty z możliwością pracy w nadgodzinach z regularnymi zjazdami do Polski. Każdy z naszych pracowników ma możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji oraz uzyskania dodatkowej premii za polecenie nowego pracownika do pracy. Dodatkowo, pracownicy wykonujący zadania na terenie Niemiec mają możliwość uzyskania zasiłku rodzinnego w Niemczech. Jeśli poszukujesz pracy na rusztowaniach, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Pomożemy Ci w zdobyciu odpowiedniego doświadczenia oraz zapewnimy bezpieczne, uczciwe zatrudnienie.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu skontaktuj się z nami. Zachęcamy do regularnego przeglądania naszych ofert. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto nawiązać współpracę z najlepszymi!