Budujemy Twoją przyszłość


Jako specjaliści rusztowań przemysłowych zapewniamy niezrównany serwis w Polsce, Szwecji i Niemczech.


Zobacz nasze realizacje:


Co oferujemy?

Już od 2013 roku nasza firma świadczy kompleksowe usługi zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec oraz Szwecji. Jesteśmy doświadczonym, uznanym na rynku specjalistą w dziedzinie rusztowań przemysłowych, stawiającym wyłącznie na sprawdzone, trwałe systemy. Specjalizujemy się zarówno w montażu, jak i demontażu rusztowań różnego typu – od wariantów warszawskich po elewacje systemowe. Realizujemy terminowo nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Najskuteczniejsze systemy rusztowań

Jako wieloletni specjaliści w dziedzinie budowy rusztowań pracujemy wyłącznie na sprawdzonych systemach rusztowaniowych dostarczanych przez naszych klientów. Wszystkie rusztowania montowane przez naszych fachowców muszą spełniać niezbędne normy – obowiązujące na terenie zarówno samej Polski, jak i pozostałych krajów europejskich. Dzięki temu, gwarantujemy zarówno bezpieczeństwo dla osób pracujących na wysokościach, jak i szybki montaż oraz demontaż rusztowań.

Wykwalifikowany personel

Już od początków naszej działalności wierzymy w zasadę, że odpowiednio przeszkolony, doświadczony personel jest równie istotny, co najnowocześniejszy sprzęt oraz przystępna oferta. Nasza kadra zarządzająca posiada odpowiednie kwalifikacje pozwalające na odbiór oraz eksploatację rusztowań przemysłowych. Organizujemy regularne kursy - pozwalające naszym pracownikom na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Spora część doświadczenia monterów GLT bierze się również z wymagających zleceń, przeprowadzanych przez nas zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jako specjaliści od rusztowań przemysłowych zapewniamy niezrównany serwis w Polsce, Szwecji i Niemczech.

Nie boimy się wyzwań!

Oprócz prac przy konwencjonalnych budynkach nasza firma podejmuje się także najtrudniejszych, a zarazem najbardziej odpowiedzialnych zleceń. Oferujemy montaż rusztowań przy budynkach o niespotykanej architekturze, rafineriach, papierniach czy elektrowniach. Świadczymy usługi z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa w pracach na wysokości.

Rusztowania przemysłowe, montaż i demontaż, Polska, Niemcy, Szwecja - GLT