Budujemy Twoją przyszłość

Gdzie budujemy - GLT 

Swojej działalności nie ograniczamy wyłącznie do granic Polski. Nasze usługi są dostępne także w takich krajach jak Niemcy i Szwecja. Od 2013 roku nasz zespół zapewnia kompleksowy montaż i demontaż rusztowań niemal każdego typu. Nawet najbardziej wymagające projekty traktujemy jako wyzwania, które pozwalają wzbogacić nasze doświadczenia.

Profesjonalny serwis rusztowań – Szwecja 

Ustawiamy rusztowania każdego typu także na terenie Szwecji. To konstrukcje, które wymagają odpowiednich zabezpieczeń. Za ich stabilność odpowiada monter rusztowań. Szwecja, jak i cała Skandynawia to tereny charakteryzujące się prężnie funkcjonującą gospodarką. Liczba inwestycji w tych krajach wymaga często wsparcia płynącego z innych krajów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na to, aby nasi pracownicy weszli w posiadanie niezbędnych uprawnień oraz umiejętności pozwalających na wykonywanie tam montażu i demontażu rusztowań.

Czym w takich krajach różni się praca na rusztowaniach? Szwecja i Niemcy kładą duży nacisk na bezpieczeństwo. Stąd też monter musi czuwać nad prawidłowym ustawieniem rusztowań, doborem elementów pomocniczych. Sprawdza zarówno wytrzymałość całej konstrukcji, jak i jej stan po zakończeniu zlecenia. W ramach swoich obowiązków może wykonywać też drobne prace budowlane. Tak naprawdę zakres obowiązków montera na terenie Niemiec, Szwecji czy Polski jest bardzo podobny. Praca ta wymaga dużej wiedzy, doświadczenia i siły fizycznej.

Kolejny etap rozwoju naszej firmy - Niemcy

Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami w dziedzinie montażu oraz demontażu rusztowań. Zaangażowanie naszych pracowników i wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań dało nam możliwość rozwinięcia swojej działalności na rynki międzynarodowe. Z tego powodu w wachlarzu naszych usług możemy wymienić:

  •  Rusztowania Niemcy
  •  Rusztowania Szwecja

Nasz zespół tworzą odpowiednio przeszkolona, ambitna i doświadczona kadra. Dbamy o ciągłe podnoszenie umiejętności – tak, aby odpowiednie kwalifikacje miał na swoim koncie każdy monter rusztowań. Niemcy i Szwecja to kraje, gdzie wymagane są lokalne uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Budujemy odpowiedzialnie, bezpiecznie i zawsze zgodnie z przepisami nie tylko w Polsce, ale także w Szwecji i w Niemczech. Delegujemy do takich zadań wyłącznie sprawdzonych i wykwalifikowanych monterów. Nasze konstrukcje gwarantują bezpieczeństwo dla ich późniejszych użytkowników. 

Gdzie budujemy rusztowania - GLT