Budujemy Twoją przyszłość

Rusztowania ramowe

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu oraz demontażu rusztowań ramowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w Polsce, Szwecji i Niemczech, świadczymy usługi z gwarancją najwyższej jakości w trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. Doskonale rozumiemy, czym powinno charakteryzować się niezawodne rusztowanie. Liczy się bowiem zdobywane przez naszych pracowników doświadczenie, dzięki któremu możemy stawiać sobie coraz bardziej ambitne cele biznesowe. Proponujemy pracę, w której możesz wykorzystać swój potencjał i stać się częścią Zespołu. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Czym są rusztowania ramowe?

Określeniem tym nazywamy rusztowania systemowe, których pionowa konstrukcja nośna składa się z prefabrykowanych ram. Poziome i ukośne stężenia oraz specjalnie zaprojektowane pomosty sprawiają, że odznacza się ona dużą sztywnością wzdłużną. Dzięki swojej sztywnej budowie rusztowania ramowe charakteryzują się bardzo prostym montażem i demontażem, co pozwala na znaczne skrócenie prac remontowych i budowlanych. Stężenia rusztowania łączymy ze stojakami, wykorzystując w tym celu podręczne uchwyty sworzniowo-zapadkowe. 

Dlaczego warto nam zaufać?

Już od 2013 roku nasza firma zapewnia optymalne warunki pracy monterom rusztowań ramowych. W efekcie zatrudnieni przez nas pracownicy dysponują nie tylko nowoczesnym sprzętem, ale też bogatym doświadczeniem w pracy zespołowej. Regularne szkolenia oraz znajomość niezbędnych przepisów, zarówno polskich, jak i niemieckich oraz szwedzkich, sprawiają, że z każdym rokiem nasze portfolio powiększa się o kolejne pomyślnie ukończone realizacje.

Zajmujemy się montażem rusztowań ramowych, zarówno typu fasadowego (70 cm szerokości systemowej), jak i murarskiego (100 cm), o różnym rozstawie ram. Takie profesjonalne nastawienie sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo prac zarówno z elementami stalowymi, jak i drewnianymi. Nieobce są nam również szalunki stropowe oraz ścienne. 

Poszukujesz pracy jako monter rusztowań ? Skontaktuj się z nami!

Jako doświadczeni specjaliści stawiający na rozwój pracowników, kierujemy naszą ofertę do osób poszukujących pracy jako monterzy rusztowań. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia zakładki Pracuj w GLT. Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak trudno je pozyskać wielu osobom stawiającym swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Oczekujemy jedynie braku lęku wysokości oraz chęci do pracy. Profesjonalne szkolenie pomoże Ci w zdobyciu odpowiedniej wiedzy, umożliwiającej pracę zarówno w Polsce, jak i Niemczech oraz Szwecji. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych!

Rusztowania ramowe - GLT